SLOVO MAJITELKY

Hana PaterováHana Paterová

Věřím, že ovládat cizí jazyk je pro tuto dobu klíčové. Naše jazykové kurzy jsou zde pro Vás! Děláme všechno pro to, abychom Vám tyto jazyky co nejefektivnějším způsobem přiblížili nebo Vás v nich zdokonalili. Velice si vážím každého kladného hodnocení, které jsme za dobu působení od Vás obdrželi. A rádi bychom se jimi pochlubili.
Cesta je cíl, těším se, že můžeme být součástí té Vaší.
files/img/hanka-web.png
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
speech_bubble_outline_04

Na kurz AJ jsem se přihlásila jako úplný začátečník. Paní učitelka Paterová je skvělá, vše dobře vysvětlí a má vždy dobrou náladu. Kurz se vyučuje v příjemné malé učebně, což mi vyhovuje. Po roce jsem byla překvapená, jak jsem se už uměla domluvit na dovolené v cizině. Děkuji paní učitelce a těším se na další hodiny výuky.

Marcela Šimečková
Ludgeřovice
testimonials_02.png

Začala jsem chodit na kurzy BeBritish již v roce 2017, od té doby se moje úroveň angličtiny výrazně posunula, nyní se bez problémů domluvím kdekoliv, přečtu si články v zahraničních novinách. Hodiny ve skupinkách jsou skvělé, naše skupinka je velice zábavná, hodně jsme si na sebe za tu dobu zvykli.

Blanka Kudělová
Ostrava-Poruba
testimonials_03.png

Dostala jsem poukaz na angličtinu od svých vnoučat. Paní lektorka Simona je velmi trpělivá a přetrpí mé dlouhé váhání a neodbornou výslovnost. Vždy vše dobře vysvětlí. Jsem velmi spokojená. Jde to i v mém věku!

Jarmila Štotová
Hlučín
testimonials_04.png

Přihlásil jsem se na individuální lekce, abych zvládnul pracovní pohovor v angličtině. Vše se povedlo, natrénovali jsme situace a otázky pro pohovor. Ocenil jsem možnost lektorky s americkým přízvukem. Vše se povedlo, brigádu v USA jsem bez problémů dostal.

Lukáš Anlauf
Závada
testimonials_04.png

Chodila jsem na kurz k přípravě k maturitě k paní Paterové. Věnovaly jsme se jak didaktickým testům tak ústní části. Hodně jsme mluvily, což mi dělalo předtím problém. Bála jsem se ve třídě něco říct, ale zde ostych opadl. Maturitu jsem úspěsně zvládla. Takže moc děkuji.

Monika Sedláčková
Darkovičky

REFERENCE Žádné sliby,
ale činy!

Našimi skupinovými kurzy a individuálními hodinami prošly již stovky klientů. Jejich životní příběhy a recenze o nás si můžete přečíst na stránce referencí.
Díky tomu, jsme si jistí svou odvedenou prací a výkonem našich profesionálních lektorů, Vám jako jediní můžeme nabídnout v případě nespokojenosti 100% GARANCI VRÁCENÍ PENĚZ. Tak neváhejte a přihlaste se na svou ukázkovou hodinu ZDARMA!

P1499676.jpg
KONTAKTUJTE NÁS
P1499737
P1500036
P1499579
KONTAKT
Bochenkova 256/6, Hlučín (budova Autoškoly Pater)
+420 739 156 890
kancelář: pondělí a středa 9:00-12:00, 15:00-17:00
výuka : pondělí - pátek 7:00-20:00
PŘIHLASTE SE PRO ODBĚR NOVINEK A ČLÁNKŮ